Říjen 2007

Něco o lásce

26. října 2007 v 15:38 | jana |  Něco o lásce
Řekni, miluji tě…
Připadali jste si někdy tak moc sami, že jste ztratili chuť smát se, povídat si? Stáli jste někdy v hloučku vysmátých lidí vašich přátel a chtěli jste utéct? Cítili jste nicotu která vás sžírala zevnitř a nedovolila vaší tváři vytvořit ani ten připitoměloučký škleb připomínající úsměv? A pak ty všechny všetečné otázky…
"Co ti je, Pansy? No tak, Pansy…"
Máš toho právě dost a chceš, aby se všichni zahrabali. Jenže…. Broukneš nic! Ono ti vlastně skutečně nic není. Máš přece kluka, Draca. Máš přece přátelé.
Co na tom, že kluk kterého si si kdysi vysnila se ti vyhýbá? Co na tom, že ti neustále ubližuje a zůstává s tebou jen proto, že on ví že tu "hloupoučkou" Pansy si vždycky udobří. Co na tom, že máš přátelé co tě při nejbližší příležitosti podrazí? Co na tom…
A ty při všem potichu závidíš. Závidíš všem těm, co žijí tvými sny. Těm kteří mají skutečné přátelé a někoho kdo jich má rád. Ne jako ty…
No tak, Pansy! Burcuješ se nahlas. Nepodléhej sebelítosti. Máš přece peníze, postavení, si krásná… Ano, ano, ano! Tisíckrát ano, ale je ti to… na hovno!
S přemítání tě přeruší zavrzaní dveří. Škubneš sebou, otočíš se.
"Draco?" Usměješ se,bude to dobrý, přišel za tebou. Má tě rád, určitě tě má rád. Jen škoda že tomu sama nevěříš…
Jedna slza, jedna tužba, jedno srdce…
-*-
Měli jste někdy pocit nudy, takového stereotypu, že se vám z toho motala hlava? Že, ne? Ginny se to stávalo pořád. Poslední dobou se neskutečně nudila. Ano, měla přátelé. Vlastně byla i šťastná. Měla přátelé, Harryho… Jejího Harryho. Konečně teď byl její. Po tom přece tak toužila…
Ale teď, když ho měla a měla být šťastná, nějak se to štěstí nedostavovalo. Přistihla se dokonce přitom, že když teď už s Harrym je a nic jim nebrání ve štěstí a lásce, její láska k němu ochabla. Měla ho ráda, jenže začínal ji tak trochu nudit. Harry Potter! Harry Potter- hrdina zachránce. Zachránce ji začínal lézt krkem a ona se styděla.
Je hloupá má být ráda a ona… Co víc může chtít, má Harryho skvělou rodinu, přátelé! Jen doufala, že ji to přejde. Snad… musí určitě!
Pročesávala si rusé vlasy a dokolečka se utvrzovala v domnění, že je šťastná.
Někdo jemně zaklepal a vstoupil do pokoje.
"Harry?"
Harry k ní přistoupil a políbil ji jemně na krku.
"Chtěl jsem tě vidět…"
"Já tebe taky, já tebe taky…" broukla Ginny, ale sama věděla, že docela jistě lže.
Jedno slovo, jedna lež, jedno provinění.

Videa US5

26. října 2007 v 15:24 | Lucka |  US5
In the club
Rythm OF life
Just becaus of you
Maria
One Night With You

Emma Charlotte Duerre

26. října 2007 v 14:04 | Jana
Co jsi o ní nevěděla:
žije s matkou právničkou a bratrem.
Na každé natáčení jí blonďaté vlasy pečlivě přebarvují na rezavě hnědou.
Ve škole dávánpřednost kreslení. Nesnáší zeměpisna matiku.
Její celé jméno zní Emma Charlotte Duerre Watson, narodila se ve Francii 15.dubna 1990.
Patří mezi deset nejpopulárnější teenage hvězd na světě.
Nikdy neodmítla žádost o autogram.
Její nejoblíbenější HP kniha je Vězeň z Azkabanu.
Hobby:tancování,lyžování,umění,tenis,pozemní hokej, basketbal
Emma je zakrytá nekuřačka.
Více o ní najdeš na http/emma-watson.cz

Vincent

25. října 2007 v 22:18 | Lucka |  Vincent Tomas
Celé jmíno: Vincent Tomas
Datum narození: 27.8. 1992
Znamení: Panna
Barva vlasů: tmavě hnědá
Barva očí: zeleno-modrá
Výška: 173cm

Vincent je nový člen skupiny US5.Nastoupil na místo Mikela který se rozhodl skončit v US5 a věnovat se vlastní kariéře.Vincen miluje sport nejraděj surfuje,hraje tenis a plave.Jeho přátelé mu říkaji Vinni nebo Vince. ,,Vincent je naše dítě´´ říkají o něm kluci ze skupiny.Vincent se narodil v Mansfieldu/Ohio.Vince má staršího bratra a mladší sestru.Jeho máma se jmenuje Jan a pracuje jako manažerka a jeho otec se jmenuje Tom a je to učitel tenisu.

Izzy

25. října 2007 v 22:07 | Lucka |  Izzy Gallegos
Celé jméno: Izzy Gallegos
Datum narození: 19.10.1983
Znamení: Váhy
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 173 cmOd 15 let se Izzy věnuje muzice.
Izzy už dříve vystupoval se sklupinou EXACT,se kterou zpíval a tancoval.Dokonce byli předskokani na koncertě Aarona Cartera a Jessici Simpson.Později se stal členem komerční skupiny US5.Bydlí s klukama ze skupiny ve společnym WG Domě.Izzy je velmi talentovaný a nadaný tanečník-salta patří k jeho tanečnímu stylu.Izzy hraje skvěle na kytaru.

Jay

25. října 2007 v 21:48 | Lucka |  Jay Khan
Celé jméno: Jay Khan
Datum narození: 31.03.1982
Znamení: Beran
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 188 cm


Jay Khan se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě.

Chris

25. října 2007 v 21:28 | Lucka |  Chris Watrin
Celé jméno: Christopher Watrin
Datum narození: 7.8. 1988
Znamení: Lev
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Výška: 178 cm


Chris si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.

Richie

25. října 2007 v 21:01 | Lucka |  Richie Stringini
Celé jméno: Christopher Richard Stringini
Datum narození: 28.11. 1988
Znamení: Střelec
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Výška: 173 cm

Životopis:Richie se narodil jako Chrispother Richie Stringini v americkém státě Illinois. Richie vyhrál konkurz do skupiny US5. Od svých 4 let se pohybuje na jevišti. Zahrál si již malé role v různých muzikálech,reklamách a ve filmu Rule Number One Jeho přezdívky jsou Cameron od Cameron Diaz, Chris Richie String, Sarah Connor. Oblíbený seriál je Six Feet Under.

Jeho oblíbené jídlo a pití je Big mac a coca cola. Oblíbený parfém je Dolce & Gabbana a Angel For Man. Líbí se mu smyslné vůně. Jako jediný má vždy před vystoupením trému nebo spíš to jako jediný přizná. Richie jako všichni kluci z us5 nosí košile na kterých je napsáno ´´Rebel´´. Na jeho pásku je napsáno pouze ´´R´´ všichni ví co to značí očividně jeho jméno ´´Richie´´. Kšiltovku jako každý z us5 nosí hodně na stranu. Nejčastěji nosí kšiltovky značky ´Von Dutch´.

Richie nesnáší létání. Oblíbené boty Sneakersy z Nike. Velikost nohy je 42,5. Má arachnofobii (strach z pavouků). Tvrdí osobě ,že je nejlepší kuchař na světě (ale jen tvrdí).

Alexis Bledel

25. října 2007 v 20:52 | Lucka |  Alexis Bledel
Jméno: Kimberly Alexis Bledel
Znamení: Panna
Datum narození: 16.9. 1982
Místo narození: Houston, Texas, USA
Povolání: herečka: modelka
Oblíbená herečka: Doly Parton
Oblíbená skupina: Jimmy Eat World
Rodina: matka Nanette Bledel, otec Martin Bledel(z Argentiny), mladší brácha Eric David Bledel
Koníčky: vaření, četba, focení, kino, psaní
Rodný jazyk: špaňelština (anglicky se začala učit až ve škole)

Hilary Duff

25. října 2007 v 20:47 Hilary Duff
Hilary Duff:
Hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie -u nás jako Italské prázdniny, čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Vojta Dyk

25. října 2007 v 20:41 Vojta Dyk
Životopis:
Datum narození: 23.7.1985
Znamení: lev
Barva očí: šedozelenomodrá
Barva vlasů: tmavá blond
Výška: 196 cm
Koníčky: fotbal,zpěv,divadlo
Oblíbená hudba: všechno, záleží na náladě
Domácí mazlíček:jezevčík Žeryk
Škola: studuje 3 ročník na DAMU
Kde ho můžeš potkat: hraje ve Stavovském divadle, Divadle Radar, Ta Fantastice, v seriálu letiště a koncertuje s kapelami Nightwork,Top dreams a Davidoff

Otázka: Cítíš se víc zpěvákem nebo hercem?
Vojta: Baví mě obojí, ale zpěvákem jsem asi víc.
Otázka: Máš nějakej sen do budoucna?
Vojta: Jo mám. Chtěl bych bejt šťastnej, hodně zpívat a hodně hrát:-).
Otázka: Zpomínáš si,kdy jsi dostal první pusu.
Vojta: U mě to všechno začalo později než u jiných kluků. První pořádnou pusu jsem dostal až ve čtrnácti:-)Ale pak už to jelo.........
Otázka: Baví tě natáčení seriálu Letiště a jak ses k němu vlastně dostal?
Vojta: Roli Tomáše Schindlera jsem získal díky konkurzu, kterým jsem úspěšně prošel: Natáčení mě moc baví, je to fajn.
Otázka: Hrál sis v dětství s letadly nevo máš k lítání nějaký vztah?
Vojta: Když jsem byl malej,letadýlka mě moc nebrala, protože na základce jsem chtěl být spíš traktoristou:-) Ale teď mě začíná létání díky seriálu docela zajímat.
Otázka: Začínáš být idolem mladých holek.Co ty na to?
Vojta: Nebudu kecat, je mi to příjemný. Docela si to užívám.
Otázka: Jsi spíš stydlivý romantik, nebo drsnější sportovní typ?
Vojta: Jsem drsnější stydlivý romantik sportovního typu:-)